Preskočiť na hlavný obsah

Blogové narodeniny a súťaž

Najprv by som mala povedať, že presný dátum založenia blogu si nepamätám. Ja som ho založila, potom som to nechala, lebo som nemala čas a ani som nevedela, čo naň mám uverejňovať. Vrátila som sa k nemu zrovna v máji a preto som dala, že vtedy má tento blog narodeniny.
Na začiatok blogu ani nechcem veľmi spomínať, lebo to bola katastrofa...
Ani teraz neviem poriadne písať, no vtedy to bolo ešte horšie. Postupne som sa do toho snažila dostať. Ja som knihy nezvykla často dostávať, preto som sa spoliehala na knihy z knižnice. Postupne mi nestačila naša mestská, lebo má málo a veľa nezaujímavých kníh, začala som chodiť aj do krajskej.
Mám pocit, že zrovna počas toho obdobia sa mi vlastne začal aj blog páčiť. Nehovorím, že vyzerá brutálne, ale už naň dávam aj lepšie knihy a snažím sa písať aj pekné recenzie.
Za tento čas sa mi podarilo získať tri spolupráce a to s vydavateľstvom Motýľ, vydavateľstvom i527.net a blogom Dobré čítanie. Za každú knihu, ktorú takto dostanem som veľmi vďačná, lebo v tom vidím aj kusisko dôvery, ktorú do mňa týto ľudia vložili.

A nemala by som zabudnúť aj na stálych, menej pravidelných a "zabľúdencov" na blogu. Teší ma keď viem, že niekoho aj zaujíma, čo píšem.
A práve vám sa chcem odvďačiť ďalšou súťažou!!

Súťaž

Tak o túto knihu môžete súťažiť. Ak nepoznáte ju, možno vám príde na rozum film. Nejde síce o novú knihu, ale do súťaže ju venujem ja z mojej knihovničky. 

Podmienky súťaže budú veľmi jednoduché: 
-vyplniť dotazník
-odpovedať na email do 3dní, ak sa nedostaví odpoveď, vyberie sa nový výherca
súťaž je pre Slovákov a Čechov.

Formulár

Komentáre

 1. Všetko najlepšie heh :)
  Rada navštevujem tvôj blog. Pekné články a recenzie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. gratuluju k vyroci :)

  roo.rachel.1987@gmail.com
  SOUTĚŽ O ODZNÁČKY A KNÍŽKU
  http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/04/velka-knizko-placickova-soutez.html

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milé listy pre ženy / Listy od tvojho Kráľa, Milovanej Princeznej

Keď mi táto drobná knižka prišla, chcela som si každý deň prečítať po jednom liste. Čo myslíte, ako to dopadlo? Za dva večery som ju mala celú zhltnutú. Okrem krásneho spracovania, ktoré sa ponúka čitateľovi, Sheri Shepher zapísala stránky, ktoré by sa páčili každej žene. Veď kto by sa nechcel cítiť ako princezná? Ale má to svoje ALE. 

Táto krásna mnohofarebná knižka otvorí oči ženám - pomôže im vidieť sa tak, ako ich vidí Boh. Mnohé dokonca ani nevedia, že sú dcérami Kráľa, že boli a sú vybrané aby boli jeho Princeznami. Niekde medzi detstvom a dospelosťou vyjednávajú so svojimi rozprávkovými snami, kde bývajú dotlačené do zmeny svojej identity - zmenu, ktorá bola navrhnutá vlastnými neistotami a pochybnými zlátaninami z médií. No tieto nežné, zamilované listy napísané z pohľadu samého Boha dokazujú, že každá žena je nádherná práve taká, aká je. Každá žena, ktorá kráča s dôverou za Božími zámermi, môže pomôcť a požehnať iných - dokonca aj budúce generácie. Je ťažké pozrieť sa na svoj…

Fitness tekvicový koláč

Ingrediencie  Cesto 1 šálka ovsených vločiek 2 lyžičky hnedého cukru pol šálky kokosu olivový olej
Plnka  pol kila maslovej tekvice pol šálky mandľového mlieka 3 lyžice medu 3 bielka 2 lyžičky škorice
Postup 1. Nakrájame tekvicu na malé kúsky a dáme variť do hrnca.  2. Medzitým ako sa varí tekvica si pripravíme základ.  Zmiešame dokopy ovsené vločky, kokos, trocha hnedého cukru a pár kvapiek oleja. Túto zmes natlačíme do formy na pečenie a dáme piecť na 10 minút na 200 stupňov. Pekáč si môžete vystlať papierom, ja som to však nerobila, pretože sa mi to vôbec neprilepovalo.  3. Na plnku požijeme už uvarenú tekvicu, ktorú rozmixujem najemno spolu s medom, škoricou, mandľovým mliekom ( ak nemáte mandľové, použite klasické ) a bielkami.  Rozmixovanú zmes vlejeme do pripravenej formy na pečenie.  4. Najprv dáme piecť na 20 minút po 210 stupňov a potom dopečieme na 170 stupňoch 30 minút.  Prajem dobrú chuť

Knihy časom zabúdané - Nebo nie je výmysel

Názov : Nebo nie je výmysel
Orig. názov: Heaven is for real
Autor : Todd Burpo
Preklad: Dominika Uhríková
Vydavateľstvo: Tatran
Rok vydania: 2011
Počet strán : 184
Väzba: tvrdá
Žáner: Skutočné príbehy

Keď sa malý Colton Burpo uzdravil zo zápalu slepého čreva, celá rodina jasala. Bol to priam zázrak. Nikto však ani len netušil, aký príbeh sa v najbližších mesiacoch začne vynárať v chlapcových spomienkach – príbeh krásny a nezvyčajný o ceste do neba a naspäť. Len trojročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil svoje telo. Dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo robili rodičia v inej časti nemocnice, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, a opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa odohrali dávno predtým, než prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách presne podľa Biblie, hoci nevedel čítať. S dojemnou naivnosťou a detsky smelou úprimnosťou Colto…