Preskočiť na hlavný obsah

Cvičím / 1 týždeň

Sľúbila som, že sem budem zapisovať moje "pokroky" v cvičení. A výnimočne, čo som povedala aj dodržím. Aj keď minulý týždeň bol ešte len rozbiehajúci a nestihla som toho toľko, čo by som chcela. 
Tu je moja tabuľka. 

PONDELOK
Keďže na začiatku týždňa som bola v Tatrách, v tento deň si viem zapísať len jednu túru. Išla som do hotelu Srdiečko, ktoré je pod Chopkom, lenže v tom čase tam nešiel autobus. Preto som vystupovala na Táloch a nejak 6-7 km som išla až k Hotelu. Veruže to nebolo až také príjemné s ťažkým batohom na chrbte a igelitkou v ruke. Ale snáď sa aj toto môže zapísať ako cvičenie.


UTOROK
Tu už prichádza na rad ozajstná túra. Išla som na Chopok, Ďumbier a po Magistrále naspäť do hotelu. A som hrdá na to, že nie som žiadny lanovkový typ človeka, lebo asi by som sa na ich mieste cítila trápne. Načo niekto ide do Tatier, keď sa len nechá vyviesť hore?? (Medzi výnimky zaraďujem malé deti a starých alebo chorých ľudí)

STREDA
V tento deň som cestovala naspäť a je asi zrejmé, že som bola unavená a na žiadne cvičenie som si nenašla čas. 


ŠTVRTOK
PIATOK


Moje dni lenivosti. Ale nie, nebola to úplná lenivosť. Aj keď vidím v tom veľkú výhovorku. Oba dni som tak pracovala, že doobede sa mi nič nechcelo robiť a keď som došla domov o pol11 večer, tak už duplom nie. 

SOBOTA

Kúpená pernamentka a to zmanená, že som už hocijako nútená cvičiť :D :D Takže som bola vo fitku. Približne takú hodinku. 

NEDEĽA
Repete soboty. Tiež som šla do fitka. 


Komentáre

 1. Tak dúfam, že si si Tatry užila. Ja ich milujem a aj napriek desiatim rokom, čo tam pravidelne chodím, ma zakaždým ohromia. :)
  Inak sa mi páči takáto tvoja "tabuľka", ale mohla by si ju doplniť aj napr. o zhodené kilá alebo o tvoje pocity, čo si daným cvičením získala a tak pod. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pridám určite aj článok s fotkami z Tatier :P
   ďakujem za názor aj keď neviem, či to s tými zhodenými kilami bude mať efekt, keďže maximálne môžem schudnúť 5 kíl a potom by som už mala problémy, aby som nechudla príliš, lebo nie som ten tlstý typ, ale pocity nabudúce pridám.
   Ja cvičím hlavne kvôli zdraviu :)

   Odstrániť
  2. Budem sa tešiť na článok. Dúfam, že tam bude veeeľa fotiek. :)
   A prepáč, dúfam, že si sa neurazila. Nemyslela som to ako urážku. :) Je fajn, že cvičíš pre svoje zdravie. :) Aj ja by som mala začať. :D

   Odstrániť
  3. Jééjha Lenka ja som sa vôbec neurazila :D :D to mi ani nenapadlo.

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milé listy pre ženy / Listy od tvojho Kráľa, Milovanej Princeznej

Keď mi táto drobná knižka prišla, chcela som si každý deň prečítať po jednom liste. Čo myslíte, ako to dopadlo? Za dva večery som ju mala celú zhltnutú. Okrem krásneho spracovania, ktoré sa ponúka čitateľovi, Sheri Shepher zapísala stránky, ktoré by sa páčili každej žene. Veď kto by sa nechcel cítiť ako princezná? Ale má to svoje ALE. 

Táto krásna mnohofarebná knižka otvorí oči ženám - pomôže im vidieť sa tak, ako ich vidí Boh. Mnohé dokonca ani nevedia, že sú dcérami Kráľa, že boli a sú vybrané aby boli jeho Princeznami. Niekde medzi detstvom a dospelosťou vyjednávajú so svojimi rozprávkovými snami, kde bývajú dotlačené do zmeny svojej identity - zmenu, ktorá bola navrhnutá vlastnými neistotami a pochybnými zlátaninami z médií. No tieto nežné, zamilované listy napísané z pohľadu samého Boha dokazujú, že každá žena je nádherná práve taká, aká je. Každá žena, ktorá kráča s dôverou za Božími zámermi, môže pomôcť a požehnať iných - dokonca aj budúce generácie. Je ťažké pozrieť sa na svoj…

Knihy časom zabúdané - Nebo nie je výmysel

Názov : Nebo nie je výmysel
Orig. názov: Heaven is for real
Autor : Todd Burpo
Preklad: Dominika Uhríková
Vydavateľstvo: Tatran
Rok vydania: 2011
Počet strán : 184
Väzba: tvrdá
Žáner: Skutočné príbehy

Keď sa malý Colton Burpo uzdravil zo zápalu slepého čreva, celá rodina jasala. Bol to priam zázrak. Nikto však ani len netušil, aký príbeh sa v najbližších mesiacoch začne vynárať v chlapcových spomienkach – príbeh krásny a nezvyčajný o ceste do neba a naspäť. Len trojročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil svoje telo. Dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo robili rodičia v inej časti nemocnice, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, a opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa odohrali dávno predtým, než prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách presne podľa Biblie, hoci nevedel čítať. S dojemnou naivnosťou a detsky smelou úprimnosťou Colto…

Fitness tekvicový koláč

Ingrediencie  Cesto 1 šálka ovsených vločiek 2 lyžičky hnedého cukru pol šálky kokosu olivový olej
Plnka  pol kila maslovej tekvice pol šálky mandľového mlieka 3 lyžice medu 3 bielka 2 lyžičky škorice
Postup 1. Nakrájame tekvicu na malé kúsky a dáme variť do hrnca.  2. Medzitým ako sa varí tekvica si pripravíme základ.  Zmiešame dokopy ovsené vločky, kokos, trocha hnedého cukru a pár kvapiek oleja. Túto zmes natlačíme do formy na pečenie a dáme piecť na 10 minút na 200 stupňov. Pekáč si môžete vystlať papierom, ja som to však nerobila, pretože sa mi to vôbec neprilepovalo.  3. Na plnku požijeme už uvarenú tekvicu, ktorú rozmixujem najemno spolu s medom, škoricou, mandľovým mliekom ( ak nemáte mandľové, použite klasické ) a bielkami.  Rozmixovanú zmes vlejeme do pripravenej formy na pečenie.  4. Najprv dáme piecť na 20 minút po 210 stupňov a potom dopečieme na 170 stupňoch 30 minút.  Prajem dobrú chuť