Preskočiť na hlavný obsah

Cvičím/3.týždeň


Wau a som pri ďalšom týždni...a stále som to nevzdala!!!Tento týždeň sa cítim aj dosť namotivovaná, aj keď to možno podľa rozpisu, tak nebude vyzerať. Pretože mám jeden problém, pri ktorom sa mi horšie cvičí. A to je takýto: Ako brigádnička nerobievam často, no keď robím, tak mám poobedky. To znamená, že idem na pol3 (väčšinou) a končím o deviatej, desiatej večer. No a takto som ťahala 4 dni po sebe aj v minulom týždni. (utorok, streda, štvrtok, piatok) A môj problém spočíval v tom, že som stávala niečo pred obedom a to sa mi nechcelo trepať sa do fitka a odtiaľ sa ponáhľať domov a potom do roboty. Podľa tohto to vyzerá, že som strašne lenivý človek, ale na moju obhajobu som trocha cvičila aj doma. Lenže viem, že to nie je zrovna najkvalitnejšie cvičenie a preto dúfam, že už budem menej robiť aj keď to pôjde na úkor peňazí. 

PONDELOK 
V pondelok som začala naozaj dobre!! Bola som úplne zničená, zmorená, mŕtva a to som mala prsia. Zdolali ma činky a aj viem, že ktoré mi spôsobili takú ničiacu svalovku, ktorá však našťastie trvala len jeden deň. Uf ale aj keď som sa cítila ako vymačkaný citrón, aj tak to bol dobrý pocit.  


UTOROK
Pauza

STREDA


Áno doobeda som sa prinútila a naštartovala orbitrek. Väčšinou na ňom cvičím len pri hudbe, takže ma dosť serká, keď počas videoklipov dávajú milión reklám a ešte také pesničky, na ktoré sa dá ťažko hýbať. Ale nemôžem si toľko sťažovať, veď som sa prinútila aj doma cvičiť, no nie?. :) 

ŠTVRTOK
Štvrtok sa opakovalo domáce cvičenie na orbitreku, tentokrát už na hodinku. 

PIATOK

A znovu orbitrek! Aspoňže to bol už posledný deň v robote a ďalší deň som sa už tešila na fitko. Inak, kto by chcel takto doma cvičiť a rozhoduje sa nad nejakým takýmto strojom, tak orbitrek je veľmi vďačný. Kebyže nie som lemra lemravá a cvičím na ňom každý deň, vyzeralo by to trochu inak... Aj keď je pravda, že je to skôr na nohy a ostatné časti tela sa veľmi nezapoja. V tom vidím jedinú nevýhodu. 


SOBOTA
V sobotu to vyšlo, že opäť boli na rade prsia, tentokrát ma to už nepremohlo a nekonala sa žiadna svalovka. (Už som bola fyzicky aj psychicky pripravená) A samozrejme som si dobre zacvičila. 

NEDEĽA
Moje obľúbené cviky na nožičky, lýtka. Síce pri tom prepotím aj čo nemám na sebe, no vždy sa potom cítim perfektne a oddýchnuto. Čo síce nejde veľmi dokopy ale v mojom prípade je to možné :P. 


Ako vidíte, tento týždeň som síce necvičila pravidelne a ani úplne poriadne, no i napriek tomu som prepotila niekoľko tielok a šortiek. Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milé listy pre ženy / Listy od tvojho Kráľa, Milovanej Princeznej

Keď mi táto drobná knižka prišla, chcela som si každý deň prečítať po jednom liste. Čo myslíte, ako to dopadlo? Za dva večery som ju mala celú zhltnutú. Okrem krásneho spracovania, ktoré sa ponúka čitateľovi, Sheri Shepher zapísala stránky, ktoré by sa páčili každej žene. Veď kto by sa nechcel cítiť ako princezná? Ale má to svoje ALE. 

Táto krásna mnohofarebná knižka otvorí oči ženám - pomôže im vidieť sa tak, ako ich vidí Boh. Mnohé dokonca ani nevedia, že sú dcérami Kráľa, že boli a sú vybrané aby boli jeho Princeznami. Niekde medzi detstvom a dospelosťou vyjednávajú so svojimi rozprávkovými snami, kde bývajú dotlačené do zmeny svojej identity - zmenu, ktorá bola navrhnutá vlastnými neistotami a pochybnými zlátaninami z médií. No tieto nežné, zamilované listy napísané z pohľadu samého Boha dokazujú, že každá žena je nádherná práve taká, aká je. Každá žena, ktorá kráča s dôverou za Božími zámermi, môže pomôcť a požehnať iných - dokonca aj budúce generácie. Je ťažké pozrieť sa na svoj…

Knihy časom zabúdané - Nebo nie je výmysel

Názov : Nebo nie je výmysel
Orig. názov: Heaven is for real
Autor : Todd Burpo
Preklad: Dominika Uhríková
Vydavateľstvo: Tatran
Rok vydania: 2011
Počet strán : 184
Väzba: tvrdá
Žáner: Skutočné príbehy

Keď sa malý Colton Burpo uzdravil zo zápalu slepého čreva, celá rodina jasala. Bol to priam zázrak. Nikto však ani len netušil, aký príbeh sa v najbližších mesiacoch začne vynárať v chlapcových spomienkach – príbeh krásny a nezvyčajný o ceste do neba a naspäť. Len trojročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil svoje telo. Dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo robili rodičia v inej časti nemocnice, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, a opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa odohrali dávno predtým, než prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách presne podľa Biblie, hoci nevedel čítať. S dojemnou naivnosťou a detsky smelou úprimnosťou Colto…

Môj vlastný vyrobený fotoalbum ( darček )

Zachvíľu sa začnem honba za nákupmi na Vianoce. Nepatrím k tým ľuďom, ktorí si spravia nekonečný zoznam a potom chodia po obchodoch a hľadajú to. Väčšinou sa riadim inštinktami, čo sa mi zapáči a myslím si, že by to potešilo obdarovaného, to kúpim. No už dlhší čas som mala vymyslený jeden darček, ktorý som však nechcela kupovať, ale vyrobiť.  Ide o fotoalbum, ktorý som však chcela spraviť na starý spôsob. 
Okrem fotiek, ktoré som dala vyvolať, som všetko kombinovala a vymýšľala sama. 
Teraz sa skôr fotky dávajú do tých jednoduchých fotoalbumov, kde sa len zastrčia a je to hotovo. Mne sa vždy páčili tie, ktoré majú ešte naše babky. Pre mňa je to také čarovné a nostalgické.
Keď som však pozerala také fotoalbumy na nete, prišli mi drahé. Možno som natrafila na zlú stránky, no väčšinou cena bola okolo 30e. To mi prišlo dosť...preto som vymyslela vlastný, na ktorý som potrebovala len dosky, papiere, tapetu, dosky a rošteky na lepenie fotiek. 
Čo sa týka ceny vyšlo ma to okolo 5 e, bez fotiek. …