Preskočiť na hlavný obsah

Kam som písala články? Čo sa momentálne deje?

Je evidentné, že na blogu je momentálne dosť ticho. Nie je to nič, čo by som si priala. V momentálnej situácii však s tým neviem veľa urobiť. Som zahádzaná učením, lebo skúšky mi stále neskončili a popritom chodím aj brigádovať. Ani si neviete predstaviť, ako sa teším, kedy toto obdobie už skončí. Popritom mám však veľa nápadov, ktoré by som rada zrealizovala. Kedy? No dúfam, že čím skorej. V podstate by sa dalo povedať, že už toto je taký pilotný článok.

Okrem učenia, ktoré napĺňa moje dni a z čoho vôbec nie som nadšená....som celkom dosť písala aj na jednu stránku eskrina.sk Síce táto stránka momentálne končí, čo mi je aj ľúto, no žiaľ nedá sa to zrejme nijako ovplyvniť. Niektoré z článkov by som vám ajtak chcela prostredníctvom tohto blogu ukázať. Žiaľ je ich pomenej, lebo veľa článkov mi ,,rozhadzovali" aj na iné stránky, čo nemám ani potuchu, kde sa vyskytujú :D. Jedinú, ktorú si ešte pamätám je Milujem Decor.

Najprv by som začala článkami, ktoré mi urobili najväčšiu radosť, lebo sa týkali bývania. Aj keď nie som žiadnou špecialistkou na bývanie a bytové a domové drobnosti, robí mi veľkú radosť zaoberať sa tým. 


luster-spalnaA ďalšie články, ktoré majú všehochuť. 
Pestovanie vianočnej ruže v domácich podmienkach je náročné.
To je hŕstka článkov, ktoré som písala pomimo blogu, no rada by som niečo takéto niekedy zaviedla aj na blog. Budem rada, ak si niektorý aj pozriete. :P 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milé listy pre ženy / Listy od tvojho Kráľa, Milovanej Princeznej

Keď mi táto drobná knižka prišla, chcela som si každý deň prečítať po jednom liste. Čo myslíte, ako to dopadlo? Za dva večery som ju mala celú zhltnutú. Okrem krásneho spracovania, ktoré sa ponúka čitateľovi, Sheri Shepher zapísala stránky, ktoré by sa páčili každej žene. Veď kto by sa nechcel cítiť ako princezná? Ale má to svoje ALE. 

Táto krásna mnohofarebná knižka otvorí oči ženám - pomôže im vidieť sa tak, ako ich vidí Boh. Mnohé dokonca ani nevedia, že sú dcérami Kráľa, že boli a sú vybrané aby boli jeho Princeznami. Niekde medzi detstvom a dospelosťou vyjednávajú so svojimi rozprávkovými snami, kde bývajú dotlačené do zmeny svojej identity - zmenu, ktorá bola navrhnutá vlastnými neistotami a pochybnými zlátaninami z médií. No tieto nežné, zamilované listy napísané z pohľadu samého Boha dokazujú, že každá žena je nádherná práve taká, aká je. Každá žena, ktorá kráča s dôverou za Božími zámermi, môže pomôcť a požehnať iných - dokonca aj budúce generácie. Je ťažké pozrieť sa na svoj…

Fitness tekvicový koláč

Ingrediencie  Cesto 1 šálka ovsených vločiek 2 lyžičky hnedého cukru pol šálky kokosu olivový olej
Plnka  pol kila maslovej tekvice pol šálky mandľového mlieka 3 lyžice medu 3 bielka 2 lyžičky škorice
Postup 1. Nakrájame tekvicu na malé kúsky a dáme variť do hrnca.  2. Medzitým ako sa varí tekvica si pripravíme základ.  Zmiešame dokopy ovsené vločky, kokos, trocha hnedého cukru a pár kvapiek oleja. Túto zmes natlačíme do formy na pečenie a dáme piecť na 10 minút na 200 stupňov. Pekáč si môžete vystlať papierom, ja som to však nerobila, pretože sa mi to vôbec neprilepovalo.  3. Na plnku požijeme už uvarenú tekvicu, ktorú rozmixujem najemno spolu s medom, škoricou, mandľovým mliekom ( ak nemáte mandľové, použite klasické ) a bielkami.  Rozmixovanú zmes vlejeme do pripravenej formy na pečenie.  4. Najprv dáme piecť na 20 minút po 210 stupňov a potom dopečieme na 170 stupňoch 30 minút.  Prajem dobrú chuť

MINIRECENZIE: Muž, který kradl rukopisy, Dokonalý pár, Ten dom je jedna veľká katastrofa

Po dlhom čase je tu opäť článok s minirecenziami. V tejto časti možno hovoriť o dvoch katastrofách a jednej celkom vtipnej vydarenej knihe. Veľmi ma teší, že zrovna tou vydarenou knihou, je kniha slovenského autora. Je celkom originálna a prekvapila už svojim názvom Ten dom je jedna veľká katastrofa. Čo sa však týka zvyšných dvoch kníh, nejde o žiadnu slávu. Kniha, ktorá sa hrá na detektívku - Muž, který kradl rukopisy a kniha, kde máte hneď po prvých stranách chuť zabiť najprv hlavnú hrdinku a potom aj samotnú autorku - Dokonalý pár. Poďme sa však na to pozrieť postupne. 

Ten pocit, keď si kupujete knihu,prečítate si dokonca anotáciu a pozdáva sa vám. Je to spojené s minulosťou, ide o dva príbehy v jednom, celkom to vyzerá na zaujímavú zápletku a môže to byť plné tajuplna, keďže je to aj detektívka. 
Ten pocit, keď knihu dočítate a nemáte to srdce ju hodiť do ohňa kvôli stromom, ktoré kvôli nej vyrúbali...
V tejto knižke máme hlavnú hrdinku, ktorá je neutrálna. Aspoň mne sa tak javila. …